Ласкаво просимо!
У святкові дні магазин не працює! Дякую за розуміння!
Для постійних клієнтів
+38 099 643-98-23 (mts) +38 063 583-50-50 (life)
графік роботи:
пн-пт с 9:00 - 18:00
Головна Статьи Трудная интубация и портативный видеоларингоскоп

Важка інтубація і портативний видеоларингоскоп

Забезпечення прохідності дихальних шляхів найбільш важливий етап серцево-легеневої реанімації.

Першим і дуже важливим етапом у серцево-легеневої реанімації, є забезпечення прохідності дихальних шляхів. При виникненні критичного стану, що потребує невідкладної терапії, спочатку лікар анестезіолог, парамедик, лікарі бригади швидкої допомоги оцінюють стан візуально, за допомогою моніторів, датчиків і т. д. Якщо спостерігається пригнічення або будь-яке інше порушення дихання, починають із забезпечення прохідності дихальних шляхів. Спочатку видаляють з ротової і носової порожнин сторонні тіла, слиз, блювотні маси і т. д. (якщо такі є), якщо після цього порушення дихання залишаються, приступають до інтубації трахеї, коникотомии, трахеотомії (залежно від ситуації).

Конікотомія може бути проведена в будь-яких умовах та з застосуванням підручних засобів (при наявності навичок і знанні анатомії людиною, що проводить маніпуляцію), при цьому для забезпечення прохідності у відсутність ендотрахеальної трубки і трахеотомічній трубки можна застосовувати звичайну кулькову ручку, носик від чайника, будь-яку порожню трубку, яку можна буде знайти по близькості.

Трахеотомію може виконати тільки хірург, який володіє навичками операції - горло переріз (хірург загальної практики, лікар-анестезіолог, оториноларинголог). Але в даній статті хотілося б приділити більше уваги саме - інтубації трахеї, більш того хотілося б розповісти про незамінного помічника при важкій інтубації трахеї, таких як відео ларингоскоп
На сайті fiskltd.com широко представлені портативні icheskoe-oborudovanie/?ms|vendor=1404">видеоларингоскопы. Призначення їх різне, видеоларингоскоп можна застосовувати як для проведення санації трахеального дерева, різних хірургічних маніпуляцій, таких як видалення аспірату, сторонніх тіл, для діагностики в оториноларингології, але найголовнішим, що забезпечує збереження життя людині, є застосування видеоларингоскопа для інтубації трахеї, тим більш актуальним застосування видеоларингоскопа стає, коли лікар анестезіолог, парамедик і т. д. стикається саме з складною інтубацією трахеї.
Важка інтубація, актуальна проблема інтенсивної терапії та терапії невідкладних станів у медицині.

Лікар може передбачати ризик виникнення важкої інтубації, візуально, завдяки оцінці пацієнта за шкалою Mаllampati Sheshagiri Rao (тест Маллампати),

але іноді практикуючий лікар стикається з ситуацією, коли тест Маллампати начебто не віщує біди, а інтубація є складною. Особливо небезпечно це в пологових будинках, так як вагітні та породіллі дуже сильно схильні до гіпоксії і при цьому моментально страждає плід, що може призвести до загибелі плоду. В умовах операційної та при наявності, що дуже важливо часу, так як рахунок йде на секунди, інтубацію можна проводити в присутності лікаря-ендоскопіста і при невдалої спроби інтубації провести інтубації за допомогою ендоскопа.

Але що ж робити, якщо Ви знаходитесь не в операційній? Якщо в лікарні немає ендоскопічного відділення? Якщо немає -oborudovanie-i-instrumenty/intubacionnyj-fibroskop-fi-7bs;-fi-7rbs.html">интубационного ендоскопа в ендоскопічному відділенні? А застосування стилетів, провідників і ларингеальной маски теж не допомогло... Також дуже актуальна ситуація, коли лікар анестезіолог не має курсів та сертифіката лікаря-ендоскопіста, в такому випадку анестезіологу заборонено самому проводити інтубацію трахеї за допомогою фиброэндоскопа або видеоназофаринголагингоскопа, необхідно тільки привертати лікаря-ендоскопіста. І що ж робити, тим більше якщо в момент складної інтубації лікар-ендоскопіст зайнятий або обладнання перебувати на дезінфекції? Все це можна спланувати при планових операціях і втручаннях, а в екстрених невідкладних ситуаціях зволікання може коштувати життя пацієнту. Що робити в цій ситуації? Відповідь один - застосувати портативний видеоларингоскоп.
Перевага портативного видеоларингоскопа в тому, що для його застосування анестезіологи або парамедику ліцензія не потрібна, так як це звичайний ларингоскоп з клинками різного розміру, але додатково він має екран і анестезіолог може чітко бачити голосову щілину, анатомію ротової порожнини, трахеї, гортані, може виводити зображення як на екран, так і записати, вивести на екран монітора комп'ютера. Тобто доктор прі інтубації чітко бачити всі зміни на шляху і чітко бачить голосову щілину, вхід в стравохід і т. д.
Поява портативних видеоларингоскопов з набором клинків це грандіозне у вирішенні проблеми важкою інтубації трахеї, незамінний помічник анестезіолога та лікаря інтенсивної терапії. Весь асортимент видеоларингоскопов представлений на сайті ТОВ "ФІСК". Комплектація і моделі різні, може бути ларингоскоп виконаний з високоякісного пластику з набором клинків у кейсі, може бути повністю металевий з металевими клинками, або пластиковими накладками на клинок.

 

Відвідавши наш сайт кожен лікар зможе вибрати і купити ларингоскоп, що задовольняє саме його професійні потреби!