Ласкаво просимо!
У святкові дні магазин не працює! Дякую за розуміння!
Для постійних клієнтів
+38 099 643-98-23 (mts) +38 063 583-50-50 (life)
графік роботи:
пн-пт с 9:00 - 18:00
Головна Статьи Сонография.Методики,оборудование...

Сонографія.Методики,обладнання ...

Сонографія це дослідження живого організму за допомогою ультразвукових хвиль, в основі методу лежить п'єзоелектричний ефект.

Коливання ультразвукових хвиль поглинаються і відбиваються по-різному-від тканин і середовищ різної щільності. Дуже цікавим є ефект Доплера - відображення від рухомого джерела, при накладення звуку відбуваються так звані биття. Навчившись застосовувати ефект Доплера в медицині стало доступно дослідження серцево-судинної системи за допомогою ультразвукової діагностики.

Апарати ультразвукової діагностики,

називають УЗ-сканерами. Для ультразвукових досліджень різних органів і тканин застосовують різні ультразвукові датчики.

Розрізняють наступні види датчиків ультразвукових:
- конвексний датчик
- лінійний датчик
- секторний датчик
- лінійний
- фазований датчик
- вагінальний датчик
Існують також біопсійні насадки на ультразвуковий датчик.
УЗ-сканери бувають портативними і стаціонарними. У свою чергу портативні УЗ-сканерів і стаціонарні УЗ-сканери поділяють на кольорові та чорно-білі.
Крім досліджень в медицині, ультразвукову діагностику широко застосовують у ветеринарії, для цього існують ветеринарні ультразвукові діагностичні системи.
Ультразвукова діагностика є малоінвазивним методом дослідження, тому широко застосовується для обстеження вагітних, дослідження органів і тканин у новонароджених, літніх пацієнтів.
За допомогою апаратів ультразвукових досліджень (УЗД) можна досліджувати стан нирок, печінки,підшлункової залози, подивитися кровотік того чи іного органу, досліджувати всі органи плоду на ранніх термінах вагітності, діагностувати вагітність, визначити рівень рідини в порожнинах, кістах і т. д.
Все це можливо при наявності кваліфікованого персоналу, високого рівня ультразвукового діагностичного обладнання.
На сайті fiskltd.com представлені найпопулярніші виробники апаратів ультразвукової діагностики, такі як: Toshiba, Sonoscape, Esaote(Mylab), Mindray, General Electric.
Купити УЗД в Одесі,Києві,Харкові,Дніпропетровську,Запоріжжі з доставкою по Україні можна тут →