Ласкаво просимо!
У святкові дні магазин не працює! Дякую за розуміння!
Для постійних клієнтів
+38 099 643-98-23 (mts) +38 063 583-50-50 (life)
графік роботи:
пн-пт с 9:00 - 18:00
Главная Статьи Фиброскопическое оборудование и инструменты область применения

Фиброскопическое обладнання і інструменти область застосування

Під фиброскопическим устаткуванням розуміють гнучкий ендоскоп з фіброволокном і освітленням.

В наш час, комплект ендоскопічного обладнання обов'язково складається з самого ендоскопа, ендоскопічного освітлювача, який може бути галогеновим, світлодіодним і ксенононовым, обов'язково повинен бути тестер герметичності, щоб перед проведенням ендоскопічного обстеження можна було перевірити ендоскоп на герметичність.
Додатковим оснащенням для кабінету ендоскопії є відсмоктувач ендоскопічний та ендоскопічний коагулятор, а також різний інструмент для гнучкої ендоскопії (петлі ендоскопічні, щітки ендоскопічні, ножиці ендоскопічні, затискачі ендоскопічні, кошики Дорма, стенти та багато іншого).
Відсмоктувач ендоскопічний при проведенні ендоскопічного дослідження необхідний для аспірації слизу і різних біологічних рідин, які можуть надмірно виділятися і заважати обстеження.
У більшості випадків ендоскопічні маніпуляції абсолютно безпечні, безболісні, але можуть викликати незначний дискомфорт, який нівелюється застосуванням місцевих анестетиків.
Використання ендоскопічного коагулятора, також безпечно, так як ендоскопічний коагулятор має обов'язково режим роботи в рідини і при коагуляції немає іскри.
Коагуляція в ендоскопії застосовуватися як лікувальна маніпуляціяtrong> для зупинки кровотечі, наприклад при кровотечі з розширених вен стравоходу, також коагуляція необхідна для зупинки кровотечі при ендоскопічному видалення поліпів, пухлин і так далі.
Також за допомогою інструментів для гнучкої ендоскопії можливо видалення конкрементів, сторонніх тіл, аспиратов абсолютно безболісно і без операції.

Фиброскопическое обладнання широко застосовується у всіх областях медицини і згідно з цим ділитися на:


- Фіброгастроскоп
- Фибробронхоскоп
- Фиброколоноскоп
- Фиброларингоскоп
- Фибродуоденоскоп
- Фиброуретероскоп
Купити фиброскопическое обладнання і інструменти можна зателефонувавши на сайт ФІСК.