Ласкаво просимо!
У святкові дні магазин не працює! Дякую за розуміння!
Для постійних клієнтів
+38 099 643-98-23 (mts) +38 063 583-50-50 (life)
графік роботи:
пн-пт с 9:00 - 18:00
Головна Статьи Что такое PRP?

Що таке PRP?

У нашій статті, спробуємо розібратися що ж таке PRP і для чого це потрібно?

Отже, якщо переводити

Platelet-Rich Plasma (PRP),

це означає багату тромбоцитами плазма.

Вважають що плазма має концентрацію тромбоцитів у плазмі 1 000 000/мкл є збагаченої тромбоцитами і саме така плазма проявляє омолоджуючі і регенераторні властивості.

Попередницею аутоплазмотерапии, є аутогемотерапія. Метод аутогемотерапії широко застосовувався з 1905 року, коли вперше створюючи скуственные гематоми

лікували перелом кісток. Надалі аутогемотреапия широко застосовувалася в косметології і дерматології. Лікарі застосовували аутогемотерапію для зміцнення захисних функцій організму, при частих фурункулах,при системних захворюваннях і т. д. Простота застосування і практично неможливість нашкодити пацієнту робила цей метод універсальним. Проводилася аутогемотерапія дуже просто, здійснювали забір цільної крові з вени і дуже швидко вводили її внутремишечно, поки кров не встигала згорнутися. На застосовували курс 10-12 процедур, схему розписував лікар індивідуально для кожного пацієнта. Іноді лікарі спостерігали ефекти від терапії, іноді жодних змін не було. З побічних ефектів,які спостерігалися запальні реакції в місцях ін'єкцій,болючість.

Надалі від методу почали відмовлятися,так як не було досліджень з доведення ефективності методу аутогемотерапії і в більшості випадків вважали її ефект рівним ефекту плацебо. Але тема залишалася цікавою, так як були описані таки позитивні ефекти від аутогемотерапії, а простота і нешкідливість методу підкуповувала. Тоді були проведені дослідження, в ході яких з'ясувалося, що негативне вопалительные реакції були викликані тим,що крофь вводилася цілісною і була як живильним середовищем для мікроорганізмів,так і самі клітини лейкоциты,еритроцити введені підшкірно,внутрішньом'язово викликали ці негативні реакції, а лікувального ефекту вони не чинили, в ході досліджень було доведено , що саме тромбоцити надавали ефекти регенерації і омолодження тканин і від їх концентрації залежав успіх аутоплазмотерапии.

Метод був названий PRP-терапією, надалі в різних країнах кожен лікар, який вносив якусь свою льопу, намагався запатентувати свій метод, так з'явився - плазмоліфтінг (метод запатентований в РФ) і т. д.

З плином часу про метод PRP-терапії ставало все більше інформації щодо методів правильного забору , з допомогою голок для вакуумного забору крові, голок-"метеликів" для плазмолифтинга, також важливе значення має правильно підібрана пробірка для PRP-терапії. Також для швидкої регенерації кісткової тканини при протезуванні та лікуванні переломів, навчилися активувати плазму активаторами тромбоутворення , такими як хлорид кальцію і тромбін.

Немаловажне значення має центрифуга для PRP - терапії, до основних параметрів ставитися,то що центрифуга повинна давати не менше 3000 про/хв, а також те, що пробірки в ній длжны перебувати під нахилом. Для зручності застосування центрифуги для PRP - терапії, вона повинна бути малошумною і компактною.

В даний час PRP-тірапию проводять у різних областях медицини :

- у гінекології для лікування хронічних захворювань

- в урології (запалення,інтимний плазмоліфтінг)

- в косметології (лікування акне,алопеція, омолодження шкіри обличчя,омолодження шкіри рук,шиї)

- у стоматології та челюсно-лицевої хірургії (лікування переломів щелепи,свищів,рубців і т. д)

- в травматології (лікування переломів,розтягнення зв'язок,рубців, лікування ран,що загоюються, травми м'язів і сухожиль і т. д.)

 height: 200px;" />

Хочете купити все необхідне для PRP-терапії в Одесі з доставкою по всій Україні,можна на сайті ТОВ "ФІСК"