Ласкаво просимо!
У святкові дні магазин не працює! Дякую за розуміння!
Для постійних клієнтів
+38 099 643-98-23 (mts) +38 063 583-50-50 (life)
графік роботи:
пн-пт с 9:00 - 18:00
Головна Статьи Видеоэндоскопия что это такое ?

Відеоендоскопія що це таке ?

Відеоендоскопія в Україні набирає популярність з кожним днем.

У світі, ендоскопія в медицині з'явилася не так давно, це винахід використовувалося в технічних цілях коли був придуманий фіброволоконний ендоскоп , відноситься до 60-м років двадцятого століття. Першим ендоскопом було винахід з оптичним окуляром і світловодом на фиброволокне.

Хоча перші спогади про жорсткому ендоскопії відносять до 1930-го року і винаходу Шиндлера, ендоскоп складався з зігнутої трубки на кінці і великої кількості лінз. Він був більш наближений до того, що ми сьогодні вважаємо ендоскопом.

Що ж таке відеоендоскопія? Коли з'явилася відеоендоскопія?

Відеоендоскоп вперше був придуманий ближче до 1980 року. Принцип використання та управління відеоендоскопом був таким же як і маніпуляції фиброэндоскопом, відмінність видеоэндоскопии від фиброскопии в тому, що лікар не сподівається на свій зір і сприйняття, а бачить досліджуваний орган на моніторі з багатократним збільшенням, з функцифункциями яскравості і чіткості екрану. При необхідності лікар може зняти відео проведеного ендоскопічного дослідження. Також відеоендоскопія дуже популярна у пациэнтов, за рахунок того що виведене видеоскопическое зображення досліджуваного органу пацієнт може також як і доктор бачити і це викликає велику довіру як до эндоскописту,який провів дослідження і виставив діагноз, так і до самого методу діагностики – відеоендоскопія.

По області дослідження видеоэндоскопическое обладнання в медицині ділитися на :

- Відеогастроскоп

- Видеоцистоскоп

- Видеоуретероскоп

- endoskopicheskoe-oborudovanie/tonkij-videokolonoskop-vysokogo-razresheniya-pentax-ec-3490ti.html">Видеоколоноскоп

- Видеодуоденоскоп

- Видеоларингоскоп

- Видеобронхоскоп

Для того,щоб купити видеоэндоскопическое обладнання в клініку,потрібно визначити перелік яких досліджень буде проводитися на базі медзакладу.